Samsung потроллила apple за презентацію смартфонів iphone 13

20

Вчора компанія apple провела велику презентацію, в ході якої представила смартфони iphone 13 mini, iphone 13, iphone 13 pro і iphone 13 pro max, смарт-apple watch series 7 і планшети ipad 9 і ipad mini 6. Звичайно, цю подію не могла пропустити компанія samsung, яка є одним з головних конкурентів apple.

Підколола

Протягом презентації samsung залишила кілька колких постів у своєму акаунті в twitter, в яких хоч і не згадувалися ні apple, ні iphone 13, але було зрозуміло, про кого йде мова.

В цілому, samsung висміяла «інновації», на яких зробила акцент apple. Нагадаємо, iphone 13 pro і iphone 13 pro max стали першими смартфонами виробника з дисплеями з адаптивною частотою оновлення до 120 гц. При цьому підвищена герцовка-далеко не новинка ні для samsung, ні для багатьох інших виробників. «ми вже деякий час використовуємо частоту 120 гц», — йдеться в повідомленні samsung.

We’ve been refreshing at 120hz for a while now…

— samsung mobile us (@samsungmobileus) september 14, 2021

Нагадаємо, частота 120 гц з’явилася в серії galaxy s20 в березні 2020 року, хоча ця функція не включала змінну частоту оновлення. Пізніше компанія представила панелі «adaptive frequency» з galaxy note20 ultra 5g в серпні того ж року, а samsung galaxy s21 ultra дозволяє користувачам активувати частоту 120 гц при дозволі quad hd+.

» у когось ще виникло почуття дежавю? або його відчуваємо тільки ми?» — пожартував південнокорейський гігант.

Anyone else feeling deja vu? just us?

— samsung mobile us (@samsungmobileus) september 14, 2021

Крім того, samsung не упустила можливості згадати, що у apple досі немає складного смартфона, а у неї — є. «наскільки було б крутіше, якби його можна було скласти навпіл?» — написали представники samsung в соцмережах.

Now how much cooler would that be if it could fold in half?

— samsung mobile us (@samsungmobileus) september 14, 2021