Samsung розповіла про високі продажі galaxy z fold 3 і z flip 3

1

Гнучкі смартфони досі не стали повсюдно поширеними і доступними за ціною, але прогрес є. Перші моделі 2019 року можна вважати провальними, але два роки по тому samsung випустила набагато більш вдалі galaxy z fold 3 і z flip 3. Компанія розповіла, що за перший місяць з моменту їх релізу продажів було більше, ніж у її гнучких смартфонів за весь 2020 рік.

Дизайн цих апаратів став краще в порівнянні з galaxy fold. Поява цього пристрою свого часу відклали на кілька місяців через швидкий вихід з ладу перших екземплярів. Моделі останнього покоління виявилися більш надійними і подешевшали до $1800 і $999.

Цікаво відзначити, що серед власників смартфонів інших виробників більше людей купили гнучкі смартфони samsung galaxy z flip 3, ніж традиційні флагмани galaxy s21.

Не так давно представники постачальників дисплеїв повідомили, що поставки гнучких смартфонів в третьому кварталі 2021 року виявилися вищими, ніж за минулі чотири квартали разом узяті. Вони зросли на 215% в порівнянні з попереднім кварталом до 2,6 млн екземплярів і на 480% в порівнянні з тим же кварталом минулого року.

Завдяки публічним людям інтерес до гнучких смартфонів серед широкої публіки зростає. Ще більше він виросте, якщо випустять гнучкий iphone, чого чекають не раніше 2023 року.

Останнім часом з’являлися відомості про патенти виробників на кшталт microsoft і samsung на смартфони з трьома екранами, так що пошук цікавих варіантів триває.