Сервіс xcloud тепер доступний на комп’ютерах через додаток xbox

44

У понеділок компанія microsoft представила ігровий сервіс xcloud на комп’ютерах під управлінням системи windows 10 за допомогою програми xbox. Учасники програми xbox insiders отримали доступ до додатка xbox з вбудованим xbox cloud gaming (xcloud). Як і при роботі веб-версії xcloud, необхідний сумісний контролер з підключенням через bluetooth або usb, щоб запускати ігри на xbox на комп’ютері на windows 10.

Microsoft xcloud являє собою сервіс потокової трансляції ігор для консолей xbox з датацентрів компанії. Зараз тут більше сотні ігор, доступних при наявності підписки xbox game pass ultimate.

Раніше власникам комп’ютера доводилося задіяти браузер, щоб запустити сервіс xcloud, але тепер можна робити це в додатку xbox. Тут повинні бути ексклюзивні функціональні можливості, на зразок зручного доступу до відомостей про стан контролера і мережі, функцій соціального спілкування, можливості запрошувати друзів приєднатися до гри, навіть якщо вона не встановлена на їх комп’ютерах.

Перевага сервісу потокової трансляції в тому, що навіть для найсучасніших ігор вам не буде потрібно продуктивний комп’ютер. Обробка даних здійснюється на серверах microsoft. Під час дефіциту і величезних цін на відеокарти це може виявитися до речі.

Підтримка пропонується для 22 країн, жителям інших доведеться почекати. Росія в списку поки відсутня.