Sherlock homles: chapter one швидше за все вийде для nintendo switch

2

На початку грудня компанія frogwares сповістила про те, що їх гра sherlock homles: chapter one стала найшвидшою з продажу грою в історії команди. У пресі також був невеликий тизер:»…дуже скоро ми піднесемо класний сюрприз для гравців на nintendo switch, пов’язаний з тим, над чим ми тихо працювали». Ймовірно, мова йшла про порт шерлока холмса на портативну консоль від nintendo.

Днями frogwares опублікувала новорічне привітання зі святковою версією ілюстрації до chpter one. Серед іншого там була зображена nintendo switch з абревіатурою c&p на екрані. Не потрібно бути відомими детективом з бейкер стріт, щоб зв’язати тизер пресрелізу і абревіатуру по привітанню – це явні натяки на швидкий вихід портативної версії гри.

Merry christmas and a happy new year to you all!????may all your wishes come true and all your dreams come to life.тут є маленький подарунок від нас. У нас є 10 game codes to give. Якщо ви якесь, тільки як, коментар, або rt. We’ll randomly pick the winners in 42h.see you in 2022!

— frogwares (@frogwares) december 22, 2021