Шпигунський гаджет: подслушиваем за допомогою мобільного телефону

288

«Підслуховувати — це погано», — так ще в дитинстві вчили нас батьки, та хто б сперечався? Але іноді бувають випадки, коли необхідно знати, що діється там, де Ви не знаходитесь, наприклад, коли потрібно залишити сплячу дитину одного і повернутися як тільки він прокинеться або заплаче. Можна знайти рішення цієї проблеми за допомогою спеціальних девайсів, а можна використати звичайний мобільний телефон у зв’язці з гаджетом Tiny Slim Card Spy Ear.

Чесно кажучи, з вигляду цей гаджет ніякого враження не справляє — звичайна коробочка трохи більше стандартної SIM-карти, але перше враження оманливе. Саме скромні габарити гаджета (15 x 30 x 40 мм, вага-33 грама) дозволяють сховати його практично де завгодно і чути все, що говорять за допомогою свого мобільного телефону. Для цього необхідно зарядити девайс за допомогою USB, поки не погасне зелений і залишиться тільки червоний LED, після чого всталяем заздалегідь приготовану SIM-карту в спеціальний роз’єм гаджета і ховаємо його. Якийсь час знадобитися шпигунського девайсу, щоб знайти мережу, після чого потухне червоний вогник.

Далі все просто — дзвонить за номером тієї SIM-карти, яка в гаджеті, і слухаємо все, що відбувається навколо нього — ось така корисна штуковина, поки, щоправда, не підтримує стандарти 3G або CDMA. Придбати гаджет можна за 65$, а на солодке у нас сьогодні трейлер фільму «район 9» — про нашестя інопланетян у документалисткой манері.