Silverstone представила» тихий » корпус seta q1 преміум-класу

15

Компанія silverstone з тайваню оголосила про випуск нового корпусу преміум-класу seta q1. Корпус має форм-фактор mid-tower і призначений для установки материнських плат формату atx. Відмінною особливістю нової моделі, як заявляє виробник, є яскраво виражена увага, яку виробник приділив забезпеченню звукозахисту.

Відзначається, що в процесі проектування корпусу інженери silverstone реалізували безліч різних деталей, спрямованих на зниження рівня виникаючих шумів. В результаті в корпусі можна спостерігати безліч різних елементів, які не заважають його вентиляції, але сприяють зниженню рівня шуму.

За передньою панеллю розташована спеціальна вставка зі звукопоглинаючими камерами. Вони працюють як елементи звукової абсорбції. Внутрішні поверхні бічних стінок вистелені звукопоглинальним матеріалом. Для облицювання сторін застосовується як звукоізоляційна піна, так і спеціальні матеріали, що перешкоджають проникненню звуку.

При цьому всередині можуть бути встановлені до трьох 140-мм вентиляторів уздовж передньої і верхньої панелей. На задній панелі може розміститися ще один вентилятор діаметром 140 мм.

Всередині корпусу silverstone seta q1, незважаючи на всі додаткові звукоізоляційні пристосування, залишається знаходиться досить багато місця для розміщення материнської плати розміром до e-atx, відеокарти довжиною до 39,4 см, процесорного кулера висотою до 18,2 см і блоку живлення довжиною до 25 см.

У цей корпус можна також помістити до двох 3,5-дюймових і чотирьох 2,5-дюймових накопичувачів. Крім семи традиційних слотів розширення, є також два слоти, які розташовані вертикально .

На передню панель виведені два порти usb 3 типу a, один порт usb 3 типу c і роз’єм для гарнітури.

Габаритні розміри нового корпусу складають 232×493, 5×490, 7 мм (шхвхг), вага — 11,64 кг.

Рекомендована ціна silverstone seta q1 — близько 220 доларів (16 200 руб.).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 . Deepcool macube 110 виявився привабливим корпусом з відмінними для свого класу можливостями розширення і охолодження, пропонованим за цілком приємною ціною. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 «.

читайте також: