Складаний iphone з’явиться тільки до 2024 року

4

Зі слів аналітика росса янга, apple навряд чи зможе випустити складаний смартфон iphone раніше 2023 року. Найбільш вірогідною датою його появи може стати 2024 рік.

Чутки про те, що apple займається розробкою складаний моделі iphone, активно поширюються вже протягом багатьох місяців. Додатковим аргументом на користь цього припущення могли стати чутки, які з’явилися у вересні 2020 року. Вони стосувалися компанії samsung. Повідомляється, що вона, нібито, збирається передати apple зразки складних дисплеїв для оцінки їх можливостей.

Крім цього, ходили чутки, що apple веде переговори з lg display про аналогічну поставку зразків дисплеїв цього виробника. Вони також розглядалися з метою їх тестування.

Ще одним аргументом на користь цієї версії стала заява аналітика мін-чі куо. За його словами, apple працює над створенням складного iphone, оснащеного 8-дюймовим гнучким oled-дисплеєм, а готовий для масового ринку апарат може з’явитися в 2023 році.

Пізніше згадки про цей проект apple пропали. У січні вже цього року bloomberg повідомило, що apple знаходиться на «ранньому етапі робіт» над складним iphone. Було відзначено, що роботи поки ведуться лише щодо його дисплейної частини.

Одночасно мін-чі куо висловив думку, що в майбутньому складні смартфони стануть незамінними учасниками продуктових лінійок всіх основних брендів смартфонів. Принаймні, samsung, безумовно, працює над подальшим розвитком своїх моделей складних смартфонів.

Зі слів куо, apple потрібно вирішити «ключові проблеми, пов’язані з розвитком технології і налагодженням масового виробництва». На це буде потрібно час, і очікувати появи складного iphone раніше 2023 року не має сенсу. Тому не дивно, що впровадження технології, схоже, відкладено до 2024 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: