Слідом за смартфонами oneplus nord 2 почали вибухати і зарядні пристрої

14

Останнім часом в мережі з’явилося кілька історій про вибухи смартфона oneplus nord 2. Але на цей раз вибухнув не сам гаджет, а його зарядний пристрій.

Що сталося?

Про інцидент розповів власник oneplus nord 2 в соцмережах. За його словами, адаптер з кабелем заряджали телефон, і раптом в якийсь момент сталося займання. На щастя, чоловік не постраждав, телефон теж залишився цілий-пошкодилися лише розетка і саме зу.

I wanted to get this to your immediate attention. My oneplus nord 2 warp charger blasted with a huge sound and it blew up the socket. Luckily i’m alive to make this tweet. The nord 2 is working. But this is scary af. I’m still in shock[email protected]_in @oneplus @oneplus_support pic.twitter.com/k3fxcygznp

— jimmy jose (@theglitchhhh) september 25, 2021

Повідомлення привернуло увагу служби підтримки oneplus, яка порадила власнику відвідати центр обслуговування клієнтів. В результаті фахівці прийшли до висновку, що причиною загоряння стали перепади напруги. Користувачеві також обміняли пошкоджений зарядний пристрій на новий.

» ми дуже серйозно ставимося до будь-яких подібних претензій. Користувач передав пошкоджений зарядний пристрій в наш сервісний центр, і йому була запропонована заміна. Зарядні пристрої oneplus містять вбудовані конденсатори, які контролюють і накопичують енергію. У цьому випадку після ретельного аналізу з’ясувалося, що конденсатори залишилися недоторканими, і можна зробити висновок, що вибух був викликаний зовнішніми факторами, такими як скачки напруги», — відзначили в oneplus.

Для тих, хто хоче знати більше: