Смарт-годинник huawei watch d зможуть вимірювати артеріальний тиск за допомогою спеціального ремінця

4

Розумні годинник з кожним роком стають все більш просунутими в питаннях контролю стану здоров’я: вони вже вміють не тільки вимірювати пульс, але також визначати рівень кисню в крові і робити екг. Кілька років тому samsung вирішила піти ще далі і ввести вимірювання артеріального тиску в watch 3 за допомогою невеликого датчика. Правда, для цього необхідна первісна настройка з використанням спеціального пристрою. Нові huawei watch d, схоже, зроблять крок вперед у вимірі ат.

Як це працює?

Незважаючи на те, що офіційний анонс годинника відбудеться наступного тижня, в мережу вже «злили» керівництво користувача, яке детально описує процес вимірювання тиску. Як виявилося, модель буде комплектуватися декількома ремінцями з манжеткою, як у звичайного тонометра. Залежно від обхвату зап’ястя користувач зможе вибрати розміри l або m.

Щоб отримати чіткі показання, ви повинні прийняти сидяче положення, рукою з годинником торкатися протилежного плеча, а іншою рукою підтримувати лікоть. При цьому пристрій не повинен торкатися грудей. Виконавши всі ці нехитрі дії, ви повинні отримати більш точні дані про артеріальний тиск. Таким чином, про цілодобовий моніторинг можна забути.

Крім того, huawei watch d приписують фірмову операційну систему harmony os, 32 мб оперативної і 4 гб вбудованої пам’яті, а також ціну близько 470 доларів. Годинник представлять 23 грудня разом зі складним смартфоном huawei p50 pocket.