Спортивний гаджет: симулятор гірських лиж Skytec

285

Якщо перефразувати изестную прислів’я, то вийде «Готуй лижі влітку, а велосипед взимку», тому відвернемося поки від будь-яких літніх девайсів і прибамбасів і придивимося уважніше до такого спортивного гаджетом, як симулятор гірських лиж SkyTec Interactive.

Власне кажучи, ось ця невиразна конструкція, яка схожа на дивну футбольне микрополе, і є лижний симулятор. «Ворота» з боків і бар’єр спереду призначені для безопаності того, хто зважиться випробувати цей спортивний девайс на собі, а два кріплення посередеине і є лижі. Працює все досить просто — ставиш програму тренування (так, все комп’ютеризовано — XXI століття на дворі), встаєш «на лижі», перевіряєш кріплення і вперед!

Існує цілий модельний ряд подібних тренажерів різної потужності і габаритів (в основному різниця по ширині майданчика — від 3,5 до 7 м), і тренуватися можна не тільки на лижах, але і на сноуборді. Також предусмортен режим самостійного управління тренажером, на випадок якщо Ви займаєтеся одні (головне не упустити пульт управління ). Якщо я правильно зрозумів, то виробник симуляторів знаходиться в Росії — тільки цим я можу пояснити секретність ціни гаджета (ніде не знайшов цієї інформації). А тепер дивіться, як виглядає тренування — крепатура буде нереальна.