Стало зрозуміло, навіщо apple купила shazam три роки тому: заради діджейських міксів

44

Завдяки використанню компанією з купертіно технології shazam на потоковому сервісі apple music буде доступно набагато більше діджейських міксів.

Танцювальні мікси завжди були кошмаром для будь-якої компанії, яка бажає транслювати або передавати їх по мережі. Це пов’язано з тим, що кожен мікс включає в себе сегменти творів декількох артистів, кожен з виконавців і авторів яких повинен отримати свою частку від прибутку. Це означає, що компанія повинна бути в змозі ідентифікувати кожен з включених сегментів, щоб забезпечити належне позначення і виплату компенсацій відповідним сторонам.

Джерело повідомляє, що компанія apple нарешті офіційно анонсувала технологію, яку вона використовує вже деякий час, завдяки придбанню shazam в 2018 році.

Сьогодні apple music оголосила про те, що вона створила процес для належної ідентифікації та компенсації всіх індивідуальних авторів, які беруть участь у створенні діджейського міксу.

Використовуючи технологію програми для розпізнавання звуку shazam, яку apple придбала в 2018 році за 400 мільйонів доларів, apple music працює з великими та незалежними лейблами, щоб розробити справедливий спосіб поділу потокових відрахувань між діджеями, лейблами та артистами, які з’являються в міксах.

На даний момент apple не приймає до публікації користувальницький контент (ugc), який зазвичай розміщується на таких платформах, як soundcloud. Це цілком може стати майбутнім прагненням apple music, враховуючи, що вартість користувацького контенту в музичній індустрії оцінюється більш ніж в $6 млрд.

Techcrunch