Суд великобританії оштрафував громадянина країни на 137 тисяч доларів за дверний дзвінок ring

22

За даними the guardian, джон вудард встановив камеру дверного дзвінка ring на фасаді свого будинку і ще одну камеру спостереження, що виходить на бічний двір, щоб відлякати грабіжників після серії розтину автомобілів. Однак вудард не повідомив про ці камери своїй сусідці, доктору мері фейрхерст. Фейрхерст повідомила, що була «стривожена і вражена», коли зрозуміла, що вудард зберігає записи з її голосом на своєму смартфоні. Фейрхерст зрештою з’їхала зі свого будинку після того, як між ними сталася сварка через камери.

Суддя меліса кларк з окружного суду оксфорда постановила, що вудард порушив правила загального положення про захист даних великобританії і закон про захист даних від 2018 року, в якому говориться, що «власники і жителі домашніх приміщень повинні бути проконсультовані, якщо домашні приміщення межують з передбачуваною зоною перегляду». Кларк також постановив, що відео та аудіо, зняті дверним дзвінком і камерами ring, є особистими даними мері фейрхерст і що охоронні пристрої її сусіда сприяли переслідуванню.

Зі свого боку, вудард стверджує, що єдиною метою установки камер було відлякування потенційних грабіжників. Його загальний штраф може скласти до 100 000 фунтів стерлінгів, або майже 137 000 доларів.

Компанія amazon повідомила виданню guardian, що настійно рекомендує своїм клієнтам поважати приватне життя своїх сусідів і» дотримуватися всіх застосовних законів » при використанні продукції ring. Камери ring дійсно мають налаштування конфіденційності, наприклад, можливість відключення запису звуку, а також функцію motion zones, яка дозволяє вибрати, які ділянки попереднього перегляду камери слід використовувати при записі.