Synology випустила дисковий флеш-масив sat5210 і нову лінійку ssd-накопичувачів sata

5

Компанія synology оголосила про випуск дискового флеш-масиву flashstation fs2500, який доповнив існуючу лінійку серверів all-flash. Крім цього, компанія оновила свій портфель твердотільних накопичувачів sata, додавши в нього набір дисків sat5210.

дисковий флеш-масив fs2500 являє собою стійкове компактне рішення висотою 1u.воно містить 12 відсіків під установку твердотільних sata-дисків з форм-фактором 2,5 дюйма. Така компоновка забезпечує достатню ємність, при цьому не викликає труднощів для установки і монтажу. Сховище оснащене двома портами 10 gbe з можливістю установки перехідника 10/25 gbe.

Synology fs2500 підходить для вирішення різних бізнес-завдання, пов’язаних з використанням іт-додатків з високими вимогами до швидкості доступу до даних і затримки. Один з варіантів-розміщення кластера віртуальних машин.

Крім того, в анонс потрапила лінійка твердотільних накопичувачів sat5210 sata. За оцінками вендора, вона забезпечує кращу в своєму класі узгодженість зберігання даних і продуктивність флеш-сховищ, в тому числі для вирішення завдань швидкого кешування.

Застосовувана технологія дозволяє зберігати повну аналітику роботи дисків за весь період їх служби. Це надає іт-командам точну інформацію про залишковий ресурс сховища, даючи можливість працювати з накопиченими даними в зручному вигляді.

Передбачається, що оновлення мікропрограми накопичувачів будуть доставлятися безпосередньо через synology dsm.

Synology flashstation fs2500 і sat5210 sata продаються через торгових посередників і партнерів компанії.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v «.

читайте також:

kingston fury представила лінійку ігрових ssd-накопичувачів renegade з форм-фактором m. 2 2280