Техно гаджет: новий кубик Рубіка

270

Здавалося б, ну що ще можна вдосконалити в такий изестной головоломці, як кубик Рубика? Вже і кількість секторів збільшували, і замість куба брали куля, але винахідники все ніяк не вгамовуються. На цей раз вони вигадали новий кубик рубіка — rubik’s TouchCube.

Найбільше цей новий гаджет нагадує кубічний iPhone — саме сенсорний екран задіяний для переміщення секторів. Тобто, замість вертіння досить складного механізму, ви просто проводите пальцем і сектора пересуваються. Плюс до всього, переміщення секторів відбуваються з характерним звуком, а сам гаджет завжди підкаже вам, скільки ще потрібно зробити рухів до кінця збірки.

Звичайно, цей гаджет буде великому ударом по тій категорії дітей (до неї належить і ваш покірний слуга), яка замість головоломания просто воліє переклеїти наклеечки з граней в потрібному порядку. По суті, гаджет може бути непоганим сучасним подарунком, особливо якщо в комплекті зі своїм давнім побратимом. Купити новий кубик Рубіка можна буде за 150$ (!), а тепер подивимося на нього в дії, думаю вам сподобається.