Телевізійний гаджет: дистанційний пульт управління Гаррі Поттера

261

Яких тільки пультів керування для телевізора не існує в світі, але всі вони по суті мало чим один від одного відрізняються — коробочка з кнопочками, при чому часом розібратися для чого всі ці кнопки не представляється можливим. Чи То справа «чарівний» пульт управління Kymera Magic Wand — такого ви ще точно не бачили.

З вигляду цей пульт виглядає як горезвісна чарівна паличка, і управляти телевізором теж доведеться по-чарівному. Кнопок немає ніяких, все управління полягає в опеделенных рухах. Наприклад, щоб додати або зменшити гучність потрібно зробити круговий рух за годинниковою стрілкою або проти, а канали перемикаються рухом вгору-вниз. Всього доступні 13 жестів, які можна самостійно запрограмувати.

Як бачите гаджет дуже стильний і прикольний, купити дистанциооный пульт керування для телевізора Kymera можна за 84$ (на сайті розробника доступна передзамовлення, до речі, дуже совеую цей сайт відвідати). Як бонус додаю смішний 3D мультик про силу розуму, яка перемагала навіть в античні часи.