Тиск на вміння грати в ігри заважає отримувати від них задоволення

20

думка: прощай, вільний час.

Відеоігри створені для багатьох – вони можуть викликати страх нехоче фільмів жахів, тренувати ваш розум за допомогою рішення разнообразіяголоволомок і формувати почуття командного духу між вами і близькими. Легко зрозуміти, чому ігри стали таким популярним хобі, чому їхпопулярність зростає кожне десятиліття з тих пір, як вони вперше з’явилися в1950-х роках, але що об’єднує більшість ігор, так це їх здатність розважати… Так чому ж вхід в публічне ігрове лобі наповнює багатьох жахом?

Так було не завжди. Відзначимо відразу, що ця стаття не є скаргою на те, що відеоігри стали занадто складні, скоріше вона про те,що ми, як і багато інших людей, змінюємося щодо перших років ігор. Є почуття ностальгії, яке, як нам здається, ми намагаємося повернути протягом останніх кількох років, і ми сумніваємося, що самотні в цьому. По суті, це небажана спроба визнати, що ми стали дорослими.

В наші дні багатокористувацькі відеоігри є одним з найпопулярніших жанрів, який пройшов довгий шлях з тих пір, як на сценіпоявилися такі ігри, як quake.деякі з нас народилися пізніше 1990 року, а тому занадто молоді, щоб оцінити вплив quake на ринок шутерів, але ми пам’ятаємо свій власний перехід ізооператива на дивані в мережеву багатокористувацьку гру з любов’ю завдяки halo 3 на xbox 360. Ми любимо ці спогади, нооні познайомили нас зі світом онлайн-тролів і загальною токсичністю ігровогосообщества, з якою раніше стикатися не доводилося.

Ми ніколи не були хороші в багатокористувацьких іграх. Це означає, що ми не розуміємо, наскільки вони цікаві, тут все, як в спорті, в основі лежить «ми проти них», а задоволення приходить від змагання – етоздорово. Але тут важливо відчувати себе частиною команди, а в конкурентних ігрових спільнотах легко відчути себе небажаним.

(зображення надано: shutterstock / weare)

Головною проблемою онлайн-ігор стають токсичні гравці, більшість з яких швидко запишуть вас в нуби, якщо ви скаржитеся на тролів в ігровихлоббі з коментарями, які варіюються від насмішок в грі до загроз насіліяі повноцінних актів переслідування. Це особливо вірно, якщо ви подасте«жіночий» голос в голосовому чаті або грає під жіночим ніком.

Опитування 900 жінок-геймерів з reach3 insights і lenovoпоказало, що 59% жінок приховують свою стать, граючи в онлайн-ігри, щоб уникнутидомогательств, а 77% опитаних жінок заявили, що піддавалися гендерної дискримінаціїв мережі інтернет.

Один з коментарів цього опитування: «я борюся з почуттям, немов сприяю поширенню стереотипу про те, що «дівчатка не вміють грати в ігри», але альтернатива – зло скрипіти зубами і терпіти домагання голосовому чаті або просто … Припинити грати в змагальні ігри.

Незалежно від вашої статі, ймовірно, ви стикалися з проблемами в грі, де який-небудь слабкий гравець стає об’єктомзлочинства, тому що він новачок, який погано грає. З іншого боку, формуєтьсяопределенное вимога до нових гравців, які повинні добровільно терпетьнасмішки і подібна поведінка інших гравців,щоб оволодіти механікою, отримати потрібний навик і в кінцевому рахунку відчути себе бажаною частиною команди.

Має бути, саме так і відбувається, тому що в протівномслучае, звідки у таких надзвичайно популярних ігор, як fortnite або apex legends, така велика базаігроков? відкриття подібного» навколишнього «середовища нас більше не приваблює, але це важливо знати безлічі інших «поганих» гравців-і це нормально. Ми тут не збиралися починати війну між жінками і спільнотою.

Це нерідко змушує усвідомити, що в першу чергу слід відмовитися від необхідності доводити свою цінність в змагальних іграх, щоб завоювати схвалення ворожих, анонімних незнайомців, коториениколи не збиралися нас поважати. Останні кілька років гноїться образа на те, що ми не можемо стати частиною широкого ігрового співтовариства, тому що ми неможемо претендувати на звання «алмаз» або «платина» в чому-небудь. Більш точним ізаслуженним званням наших навичок став би»алюміній».

Зайнята бджілка

(зображення надано: shutterstock / new africa)

І це не єдине тривожне відчуття, яке заважає нампроводити кілька годин на тиждень, тренуючись грі в league of legends (незважаючи на всі нашиусилія) – справа в тому, що у нас безліч інших хобі і зобов’язань, коториетребуют собі часу.

Нам подобаються настільні рольові ігри, 3d-друк, малювання мініатюр, цифроваілюстрація і безліч інших трудомістких завдань, які роблять наше життьбагатіше. Знайти баланс, щоб включити всі ці хобі на тиждень-непросте завдання, а спроба підтягнути ігрові навички вимагає принести в жертву щось ще, щовам подобається, щоб переслідувати валідацію, яка насправді вам не потрібна.

Це зовсім не означає, що з віком ви не зможете грати вігри, але з кожним роком все менше часу залишається на те, що ви любите,тому слід мудро підходити до вибору занять.

Незважаючи на те, що деякі могли б вирішити, мовляв, наша робота пов’язана з тим, щоб грати в ігри з 9 до 17, щоб «тестувати»ігровий обладнання, це не зовсім так. Як і більшість дорослих людей, перед нами стоїть ряд зобов’язань, які слід виконувати, залишаючи робоче місце. Це можуть бути собаки, яких слід вигулювати, звичайна біганина, приготування їжі і прибирання в нескінченному циклі. Деякі з нас згодом встигають пограти не більше чотирьох годин на тиждень і, незважаючи на це, ми все ще вважаємо себе «геймерами».

Теплі спогади про те, як ми грали в halo 3 по 4-6 годин кожен день, давнопозаді,і якщо в нашому житті в майбутньому не трапиться кардинальних змін,просто не передбачається вільного часу для розвитку навичок в таких жанрах, як moba або королівська битва, щоб грати в них комфортно.

Ми вдячні за те, що однопользовательскіе ігрипродолжают процвітати, забезпечуючи середовище, в якому ми можемо і далі получатьудовольствіе, не хвилюючись про те, як наша ефективність позначається на іншихлюдях, які грають в ту ж гру. Геральту байдуже, скільки разів ми пропускаємуклоніння в відьмак 3, а хлопець з doom щасливий дозволити мені стільки новихпопиток постріляти по ісчадіям пекла, скільки нам потрібно.

Навчитися позбавлятися від очікування бути великим у кожній грі, в яку ми граємо, може бути складно, але ми на правильному шляху, і несомневаемся, що йдемо по ньому не одні. Якщо ви стикаєтеся з тими жепроблемами, завжди пам’ятайте-ігри повинні приносити задоволення. Якщо вам невесело, зробіть все, що необхідно, щоб знову відкрити для себе цю радість, будь ласка, не будьте занадто суворими до себе.