Цифровий кухонний гаджет: електронне сховище рецептів

257

Якщо Ви або Ваша половина любите готувати вдома, експериментувати з різними рецептами та стравами, придумувати щось своє і пробувати чуже, то напевно Вам доводилося шукати ці самі рецепти, купувати книги, робити роздруківки і готувати по них. Тепер все набагато простіше і швидше, адже є такий цифровий гаджет як Demy Digital Recipe Gadget.

Основне призначення цього гаджета — це бути надійним сховищем різних рецептів. Самі рецепти можна брати де завгодно: качати з Інтернету, брати зі спеціального сайту, записувати вручну. Всі рецепти будуть відображатися на 7-дюймовому екрані гаджета, який спроектований і виконаний таким чином, що не боїться різних небезпек, що чекають його на кухні. Тобто йому не страшні масло, вода (в розумних кількостях, у Вас на кухні не йде дощ?), сіль та інші ингедиенты. До речі, про інгредієнти, спеціальний софт дозволяє шукати рецепти не тільки за назвами страв і алфавітним порядком, а й за ключовими інгредієнтами.

Загалом цей електронний гаджет — дуже корисна штука. Звичайно, всі ці функції може виконати і звичайний комп’ютер або ноутбук, але навіщо Вам такі махини на кухні з ризиком їх зіпсувати, якщо є спеціальний девайс, який можна придбати за $299. Готуйте на здоров’я!

*****************
окуляри оптом