Цікавий девайс: гайковий гидроключ

252

Розвідним гайковим ключем думаю нікого не здивуєш, так як придумано їх цілі сотні різних розмірів і форм. Принцип дії цих гаджетів досить простий — за допомогою баранчика черв’ячної передачі можна відрегулювати пложение губ ключа під гайки і болти різних розмірів. Однак, виявляється і гайковий ключ можна модернізувати, як доводить такий цікавий девайс, як Hydrokinetic Adjustable Wrench.

Що ж у цьому корисному девайсі нового? Принцип затиску головки болта або гайки, ось що. Обидві головки ключа мають спеціальну форму, яка дозволяє використовувати гаджет в роботі з метизів 23 різних розмірів. Всередині самого ключа знаходиться вода, і зроблено це ось для чого. Після того, як ключ накладено на гайку, необхідно натиснути на затиск вільної головки, через воду зусилля передасться на затиск головки, в якій вже є гайка. Вуаля, тепер гайка не зірветься, можна відкручувати.

Ось такий хитрий гаджет, які здатний замінити цілий набір ключів. Довжина девайса 20 см, купити гаджет можна за 24,99$. А ось так він виглядає в роботі, дійсно зручна штука.