Творець twitter розробить власну систему майнінг bitcoin

16

Джек дорсі, творець соціальної мережі twitter, планує розробити власну систему видобутку цифрової валюти bitcoin.

Що відомо

Займатися створенням нової апаратної архітектурою і спеціального програмного забезпечення з відкритим вихідним ходом буде не особисто сам фахівець, а заснована ним компанія square. Такий підхід вона застосовує з минулого літа при розробці апаратного гаманця для btc.

Дорсі не розкрив подробиць того, як буде функціонувати нова система. Але він зазначив, що головною метою проекту є підвищення ефективності майнінг. Square хоче зробити видобуток основної криптовалюти доступною для більшої кількості населення.

Разом з тим джек дорсі назвав три ключові проблеми, які будуть заважати компанії реалізувати задумане. Перша-грамотне використання енергії. Друга-висока складність систем для видобутку криптовалюта. Третя-дефіцит компонентів і зростання цін через те, що розробкою обладнання займається невелика кількість фірм.

А що там bitcoin?

Курс найдорожчої криптовалюти не зміг досягти історичного максимуму минулого тижня. Він вперше з весни перетнув позначку $ 62 000. Максимальна вартість btc за останню добу — $62 614. На момент написання замітки bitcoin коштує $62 230. Щоб оновити історичний максимум ($64 863), цифровій валюті потрібно подорожчати приблизно на $2 700.

Джерело: engadget