Tws-навушники meizu mblu blus не вимагають зовнішньої підзарядки протягом усього дня (до 30 год)

20

Напередодні майбутнього великого анонсу компанії meizu в китаї було оголошено про випуск нової моделі бездротових tws — навушників meizu mblu blus. На відміну від більшості tws-моделей, які можна зустріти на ринку, навушники meizu mblu blus відрізняються унікальним дизайном. Виробник взяв найкраще, що є на ринку: зовні навушники нагадують apple airpods pro, а використовуваний для них футляр для зарядки дуже схожий на аксесуар нових моделей samsung galaxy buds.

Нові навушники meizu mblu blus оснащені 12-мм драйверами і підключаються через bluetooth 5.2. Особливо швидко їх сполучення проходить зі смартфонами meizu.

Навушники відрізняються високою пило — і водозахищеністю, що відповідає вимогам ipx4. Це дозволяє брати їх без всяких сумнівів на пробіжку навіть в дощову погоду, не побоюючись проблем з працездатністю.

Для управління використовуються сенсорні жести. За рівнем активного шумозаглушення (anc) вони можуть змагатися з кращими моделями на ринку: до 30 дб.

У кожному навушнику встановлюється батарея ємністю 43 маг. При повній зарядці з відключеним шумозаглушенням навушники повинні пропрацювати до 6,5 ч. При включеному шумозаглушенні час автономної роботи знижується до 5,5 ч.

Зарядний футляр несе в собі батарею ємністю 520 маг. Якщо використовувати його ресурс, то час роботи навушників при включеній системі anc виросте до 25 ч. Якщо ж шумозаглушення відключити, то навушники пропрацюють ще довше: до 30 ч.

Зарядку футляра можна виконувати бездротовим способом (qi) або з підключенням по usb type-c.

Колір футляра і навушників тільки білий. Зате є три різні насадки, які підійдуть до потрібного розміру вушної раковини.

Але найприємніше-це ціна нових навушників meizu mblu blus: 31 долар (2300 руб).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд tws-навушників samsung galaxy buds2 . Нові tws-навушники samsung galaxy buds2 сильно відрізняються від попередника і своїм дизайном швидше асоціюються з вже побували у нас куди більш дорогими galaxy buds pro. Детальніше про це читайте в статті «огляд tws-навушників samsung galaxy buds2 : активне шумозаглушення в середньому сегменті».

читайте також:

геймерська гарнітура philips tagh401bl отримала технологію віртуалізованого 3d-звуку компанії dirac