У 60% додатків, виключених з app store, не була прописана політика конфіденційності

21

Звіт pixalate під назвою «h1 2021 delisted mobile apps report» показує, що понад 813 000 додатків були виключені зі списку в першій половині 2021 року в google play store і apple app store, причому більше 86% цих додатків призначені для дітей у віці 12 років і молодше.

Згідно зі звітом, в якому проаналізовано понад 5 мільйонів мобільних додатків в apple app store і google play store, ці додатки мали більше 21 мільйона споживчих відгуків в app store до виключення зі списку.

Звіт також показує, що з 89% виключених з app store додатків, призначених для дітей у віці 12 років і молодше, у 59% не була прописана політика конфіденційності. Більше 60% додатків, виключених зі списку в китаї, також не мали прописаної політики конфіденційності.

Звіт також показує, що 83% додатків, виключених зі списку за цей період, або взагалі не мали вказаної адреси (78%), або адресу неможливо було ідентифікувати (5%).

Що стосується google play store, то тут все трохи складніше: 66% додатків, виключених зі списку, мали як мінімум одне «небезпечне дозвіл». Наприклад, 27% з них мали доступ до gps-координат, а 19% могли отримати доступ до камери.

Вражає, що в списку 20 найпопулярніших (виходячи з призначеного для користувача рейтингу) віддалених додатків присутній відеоредактор quik від gopro.