У google one з’явився план зберігання даних на 5 тб за $24,99 / місяць

42

Сховище google one є загальним для різних продуктів користувальницьких акаунтів google, включаючи gmail, диск і фото. Тому тепер, коли вимоги до зберігання даних в останньому посилилися, все більше людей змушені купувати платні тарифні плани. Щоб скоротити розрив в 40 доларів між двома найближчими цінниками, google ввела тарифний план обсягом 5 тб.

Коли на початку цього року сервіс google фото відмовився від необмеженого сховища, у користувачів залишилося всього кілька розумних планів. Першим з них була пропозиція об’ємом 100 гб за $1,99 на місяць, а потім план об’ємом 200 гб за $2,99 на місяць. В ході опитування, проведеного в червні, більшість наших читачів повідомили, що користуються цими двома тарифними планами. Однак тарифний план на 2 тб за $9,99 на місяць пропонує значно більший обсяг і інші переваги, але для тих, хто пред’являє ще більш високі вимоги до зберігання даних, наступний крок вгору — $49,99 на місяць за 10 тб — може здатися надмірним.

Тепер google one пропонує золоту середину у вигляді тарифного плану на 5 тб. Вартість нового тарифного плану становить $24,99 на місяць, що відповідає цінам пропозицій на 2 тб і 10 тб. Новий тарифний план також доступний за $ 249,99 на рік, що становить економію в 17% в порівнянні з щомісячними платежами. План має всі ті ж переваги, що і тарифний план на 2 тб: повернення 10% на покупки в google store, прискорений доступ до служби підтримки google, спільне використання сімейних ресурсів і vpn для телефонів з android.

Змінити план підписки можна за посиланням.