У mafia приплив» титанік «

49

Фантазія творців модифікацій воістину не знає кордонів. То вони всю карту світу замінять, то сюжет новий напишуть, а то і зовсім придумають нові механіки ігрового процесу. Багато «моди» воістину стали культовими, з часом діставшись до стану повноцінних самостійних ігор.

Більш дрібні роботи на зразок додавання об’єктів відходять у минуле, але все ще регулярно зустрічаються на просторах інтернету. І однією з таких ініціатив можна назвати відтворення знаменитого «титаніка» на движку оригінальної mafia.

Робота над модифікацією зайняла довгі 15 років, але воно явно того варте. Страшно уявити скільки разів автор збирався кинути цю справу, але у нього вистачило сили волі не зупинятися. Завдяки цьому всі бажаючі можуть досліджувати детально відтворені палуби корабля з неймовірною кількістю інтер’єрів.

Виглядає і відчувається все так, немов автори задумували цю локацію в грі спочатку. Складно назвати цей мод тим, у що повинен пограти кожен. Однак з усією впевненістю можна назвати його пам’ятником людській завзятості і відданості власній справі.