У січні xbox live відвідають space invaders infinite gene, aground та інші

1

Microsoft вже розповіла, які ігри будуть доступні в xbox live в січні наступного року. У січні гравців будуть радувати:

  • neurovoider — з 1 по 31 січня.
  • aground — з 16 січня до 15 лютого.
  • radiant silvergun — з 1 по 15 січня.
  • space invaders infinity gene — з 16 по 31 січня.

neurovoider в кібернетичному світі з оригінальним саундтреком від кіберпанк-художника дена термінуса, в битві з полчищами роботів-пільговиків, використовуючи нескінченні комбінації ядерної зброї. Грайте в кооперативі з чотирма своїми друзями або гуляйте наодинці в цій rpg-шутері з двома палицями.

aground щоб людство вижило і досягло зірок, вам потрібно буде створювати і будувати. Будь то розблокування нових технологій, вирощування драконів або запуск в космос, небо-це буквально не межа. Відновіть втрачене і відбудуйте все!

radiant silvergun відновлений treasure, легендарний вертикальний шутер повертається з тим же ігровим процесом, який зробив оригінальну аркадну версію настільки відомою. Нові доповнення, такі як «режим зйомки» допоможуть підняти задоволення в цьому фантастичному шутері.

space invaders infinity gene гра, яка визначила відеоігри для поколінь, повернулася з новим поворотом. Грайте в цілому в 143 етапи, які розвиваються як за зовнішнім виглядом, так і за відчуттями, чим більше ви граєте. Відкривайте нові етапи, нові бонуси і нові функції, це все для приголомшливих візуальних ефектів.

Також нагадаємо, що з грудня залишилася tropico 5 – penultimate edition. вона затримається в сервісі до 15 січня, так що якщо хтось не встиг зіграти-час ще є!