Універсальний гаджет: вакуумний пилосос в кришці

261

Ще не встигли купити собі який-небудь мегапылесос за кілька тисяч доларів? Відмінно, що я застеріг Вас вчасно, і не купуйте, почекайте ще пару місяців і купіть звичайне відро і ось цей вакуумний пилосос BucketVAC — заощадите купу грошей.

Ідея цього гаджета до геніального проста — навіщо потрібно платити ще й за корпус, коли насос і все необхідне може розміщуватися в кришці, одевающейся на будь відро? І дійсно нема чого. Правда, вага гаджета близько 3 кілограм — не так вже мало, але він вміщує в себе цілий пилосос! Зате гаджет здатний робити як суху, так і влдажную прибирання, а також його можна використовувати в якості рыспылителя.

Купити вакуумний пилосос BucketVAC можна буде в 4 кварталі 2009 року, ціни поки ще немає, але черга бажаюч вже є — записуються на сайті. А на завершення посту згадаю, як у дитинстві я любив такі штуки в мультфільмах, коли котиться кульку зачіпав доміно, виставлені в ряд, вони, падаючи, прводили в рух що-небудь ще і далі все пішло-поїхало. Так ось — це можливо не тільки в мультфільмах.