USB-гаджет: Хаб для забудькуватих

244

Самі по собі USB хаби вже давним-давно не новина і є практично у кожного поважаючого себе гика. Однак допитлива думка постійно намагається якось більш раціонально використовувати зовнішню поверхню цього девайса, і іноді виходять дуже цікаві та оригінальні рішення. Яскравий приклад такого USB гаджета — Moody Message Pad Hub.

В цьому гаджеті скомбіновані відразу три корисних пристосування. По-перше, це сам USB Hub на три виходи. По-друге, це все ті листочки і стікери, які валяються по всьому Вашого столу і наклеєні на монітор . Робоча поверхню гаджета призначена саме для того, щоб робити на ній різні записки і нагадування, які потім можна легко стерти за допомогою маркера, який додається в комплекті.

По-третє, під цією поверхнею ховається синє підсвічування, яку можна використовувати як нічник. Загалом, гаджет вийшов досить функціональний, щоб зайняти місце на домашньому столі з ноутбуком або комп’ютером. Купити гаджет можна всього лише за 14 доларів, що зовсім недорого, якщо врахувати економію на папері.