В україні стартують продажі xiaomi mi wireless outdoor security camera 1080p-бездротової ip-відеокамери за 2300 грн

5

Сьогодні підрозділ xiaomi представив в україні бездротову камеру відеоспостереження mi wireless outdoor security camera 1080p.

Що вміє?

Завдяки тому, що камера працює без проводів, її можна використовувати для зовнішнього спостереження за будинком або офісом. Вона має широкий кут огляду 130° і високий дозвіл 1080p, тому охоплює велику площу з меншою кількістю сліпих зон, а також дозволяє розглянути те, що відбувається на екрані в деталях. А корпус зі ступенем ip65 захищений від несприятливих погодних умов.

Підключається камера до приймача, причому він може синхронізуватися одночасно з чотирма камерами, встановленими по периметру, видаючи всі чотири картинки на екран смартфона.

У разі підозрілої або незвичайної активності камера передасть повідомлення в режимі реального часу, також ви отримаєте повідомлення про те, що гаджет змінив положення. Останнє забезпечує вбудований гіроскоп, який захистить камеру від злодіїв.

Завдяки потужному акумулятору на 5700 маг камера здатна працювати до 3 місяців від одного заряду.

Що почому?

Mi wireless outdoor security camera 1080p з’явиться у продажу вже завтра, 17 грудня. Одна камера обійдеться в 2 299 гривень, а комплект з приймачем — 3 299 гривень.