Valve направила інженерні зразки ігрової консолі steam deck ключовим партнерам

37

Компанія valve зробила ще один крок на шляху до очікуваного випуску ігрової консолі steam deck. Valve оголосила про відправку на адресу ключових партнерів готових комплектів з робочим зразком консолі steam deck.

Steam deck — це ручний ігровий пристрій, який працює під управлінням steamos — операційної системи на базі linux власної розробки valve. Консоль має невеликий дисплей, але дозволяє також виводити контент на зовнішній дисплей або телевізор, аналогічно switch. Steam deck може працювати як через док-станцію, так і шляхом підключення за допомогою кабелю usb type-c.

Як наголошується в супровідному листі, партнерам пропонуються » тестові збірки для інженерної перевірки». Вендор планує зацікавити розробників, щоб ті змогли на власному досвіді познайомитися з новим пристроєм, розібратися, наскільки вони зручні, ефективні і функціональні для запуску ігрових програм та іншого контенту.

Модулі розсилаються партнерам не заради отримання від них зворотного зв’язку. Компанія має намір надати розробникам ігор можливість переконатися на особистому досвіді, що їх ігри оптимізовані для steam deck.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті «огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним».

читайте також:

agon by aoc: новий суббренд для геймерів — від казуалів до профі