Видобуток chia провалився – криптовалюта подешевшала майже на 90%, а майнер продають обладнання в збиток

50

Творці цифрової валюти chia голосно заявили про себе. Головною перевагою видобутку була екологічність. Свого часу курс криптовалюта перевищував $1 900, але зараз майнер готові продавати ssd і hdd собі в збиток, аби мінімізувати втрати.

Що сталося?

Для видобутку chia використовуються твердотільні накопичувачі (ssd) і жорсткі диски (hdd), а сам процес називається фармінг, а не майнінг. До початку травня поточного року вартість цифрової валюти перевищила позначку $1 600. Однак вже до кінця того ж місяця chia подешевшала в два рази.

Зараз видобувачі криптовалюта починають масово продавати ssd і hdd. Один з китайських користувачів стверджує, що придбав жорсткий диск місткістю 6 тб за $300 три місяці тому. Зараз він готовий продати його за $110, але не виключає ймовірність того, що ціну доведеться ще більше знизити. При цьому користувач не уточнює, скільки він зміг заробити і в якому стані диск.

Нагадаємо, бум фамінга chia припав на квітень поточного року. За даними coinmarketcap, максимальна вартість криптовалюти становила приблизно $1 934. Зараз одна монета оцінюється лише в $260 (-87%).

Джерело: coinmarketcap