Вийшла операційна система android tv 12 — що нового

19

Компанія google випустила нову версію ос для розумних телевізорів-android tv 12. Операційна система поки доступна для розробників програмного забезпечення.

Що нового

Google привнесла кілька змін в порівнянні з попередньою версією ос. Наприклад, додана можливість без замилювання відображати користувальницький інтерфейс системи у форматі 4k uhd. Програмісти розширили можливість налаштування зовнішнього вигляду ос. Тепер користувач може змінювати шрифти і налаштовувати рівень розмиття фону в залежності від власних уподобань.

У налаштуваннях з’явилася нова опція, яка дозволяє активувати динамічну зміну частоти кадрів. Залежно від відтвореного контенту телевізор буде автоматично змінювати кадрову частоту на 24 fps або 60 fps. Ще одне нововведення-підтримка hdmi cec 2.0.

Природно, не забули і про безпеку. В android tv 12 з’явилися розширені налаштування конфіденційності. Тепер користувач буде бачити, коли телевізор використовує камеру або мікрофони. Також є можливість обмежити додаткам доступ до цих елементів.

Коли чекати

Android tv 12 для розробників програмного забезпечення вийшла ще 30 листопада 2021 року. Коли відбудеться реліз стабільної версії операційної системи-невідомо.

Джерело: google developers