Vivo представляє глобальну версію смартфонів x70 серії. Майбутнє професійної мобільної фотографії спільно з zeiss

47

Vivo представляє глобальну версію фотофлагманів x70. Серія смартфонів x70, що включає моделі x70, x70 pro і x70 pro+, знаменує новий рівень партнерства з компанією zeiss в області створення і обробки зображення. Флагманська серія x70 отримала оновлені портретні режими фотозйомки від zeiss і технології мобільної обробки зображень для забезпечення найкращого користувацького досвіду.

Відповідаючи прагненню vivo займати лідируючі позиції в області мобільної фотографії, серія x70 оснащена кращим програмним забезпеченням і компонентами, розробленими спільно з zeiss, легендарною компанією з більш ніж 175-річною історією.

«vivo знову встановлює галузеві стандарти, представляючи виняткові досягнення в галузі мобільної фотографії, розроблені спільно з zeiss, світовим лідером у галузі оптики та оптоелектроніки», — зазначив спарк ні, старший віце-президент і директор з маркетингу vivo. «смартфон-це ідеальний інструмент, що дозволяє користувачеві відобразити спогади і поділитися своєю історією з усім світом. З запуском серії x70 vivo все більше стирає межі між мобільною і професійною фотографією, впроваджуючи передові технології, орієнтовані на користувачів».

Новітня серія смартфонів vivo x70 забезпечує інтуїтивно зрозумілий процес фотозйомки, який дозволяє користувачам створювати дивно природні фотографії та відео. Вся лінійка x70 обладнана 32 мп фронтальними камерами. Блок основної камери моделі x70 pro + включає камери: 50mp + 48mp + 12mp + 8mp); блок моделі x70 pro: 50mp + 12mp + 12mp + 8mp; блок моделі x70 складається з трьох камер (40mp + 12mp + 12mp).

На додаток до легендарного портретного режиму biotar portait style, vivo підготувала три портретних режиму zeiss style portrait, натхнених легендарними класичними об’єктивами distagon, planar і sonnar. Стиль «distagon» дає анаморфний вигляд, пропонуючи динамічні ефекти перспективи для критично важливих архітектурних та інтер’єрних фотографій, які передають естетику голлівудського кіновиробництва. Адаптація «planar» представляє класичні ефекти боке, що розкривають справжні характеристики і передають справжні вирази обличчя за допомогою портретної фотографії. Режим «sonnar » відомий своїм кремовим боке, що робить його придатним для портретної зйомки з глибиною і чіткістю для документування подій.

Вся лінійка vivo x70 відповідає сертифікату zeiss t* coating, знижуючи відбиття розсіяного світла та інших артефактів зображення для гарантованої яскравості. Впізнаваний логотип zeiss і етикетка zeiss t * coating вигравірувані на матриці задньої камери x70 серії, а торгова марка zeiss vario-tessar – на виступаючій панелі спалаху моделей.

Професійний high-end фотофлагмансерія смартфонів x70 включає останні версії інструментів фото і відеозйомки vivo, що дозволяють користувачам проявляти свої творчі здібності і створювати яскравий мультимедійний контент без шкоди для якості.

Старша модель серії x70 pro + оснащена ексклюзивним процесором обробки зображення v1 і скляним об’єктивом з високим коефіцієнтом пропускання. Нові процесори обробки зображень, розроблені компанією vivo, застосовують систему штучного інтелекту для ефектів nr (зменшення шуму) і memc (оцінка руху, компенсація руху) в усіх напрямках. Унікальні скляні лінзи найвищої якості забезпечують наднизьку дисперсію для поліпшення якості зображення.

X70 pro + поєднує в собі 50 мп надчутливу матрицю gn1 і 48 мп надширококутну камеру sony imx598 з професійною системою стабілізації і стабілізації по горизонталі на 360°, що забезпечує різкість навіть під час створення екстремальних сцен. У моделях x70 pro і x70 використовується надчутлива камера в поєднанні з технологією професійної стабілізації 3.0, що дозволяє користувачам знімати чіткі зображення або відео в динаміці.

чудова продуктивність продуктивність смартфонів серії x70 здатна задовольнити запити навіть найвимогливіших користувачів. Модель x70 pro + побудована на мобільній платформі qualcomm snapdragon 888 plus 5g, а x70 pro і x70 працюють на чіпі mediatek dimensity 1200-vivo, забезпечуючи неперевершену продуктивність центрального і графічного процесорів.

Незважаючи на витончений і компактний форм-фактор, смартфон vivo x70 pro+ оснащений потужною батареєю ємністю 4500 маг і зарядним пристроєм vivo, що підтримує технологію зарядки flashcharge 55 вт, а також технологію бездротової зарядки flashcharge 50 вт. Моделі x70 pro і x70 обладнані акумуляторами ємністю 4450 маг або 4400 маг відповідно, і стандартними зарядними пристроями, що підтримують технологію flashcharge 44 вт.

X70 pro + оснащений 6,783-дюймовим дисплеєм wqhd, виготовленим з люмінесцентних матеріалів високої яскравості e5. Завдяки підтримці дисплея з 1 мільярдом кольорів, роздільною здатністю до 2k і високою щільністю пікселів 517 ppi, x70 pro + оптимізований для користувацького сприйняття. Пристрої x70 pro і x70 оснащені 6,56-дюймовими дисплеями з максимальною частотою оновлення 120 гц і частотою відгуку 240 гц для плавної прокрутки і перегляду.

X70 pro + має сертифікат ip68, забезпечуючи захист від бризок, рідини і пилу, пристрій ідеально підходить для користувачів, які живуть активним життям.