Xfx представила відеокарту radeon rx 6900 xt zero wb з рідинним охолодженням

29

Компанія xfx випускає одну з найбільш швидких відеокарт на графічному процесорі amd, модель zero wb. Такою її робить система рідинного охолодження. Також тут є світлодіодне підсвічування.

Підстава блоку створено на верстаті з чпу з нікельованої електролітичної міді. Верхня частина зроблена з акрилу також на верстаті і нагадує скло. За герметичність відповідають високоякісні ущільнювальні кільця з epdm. Заздалегідь встановлені латунні стійки, щоб спростити і убезпечити процес установки.

Rx 6900 xt zero wb є незвичайною картою з водоблоком і індивідуальною конструкцією плати з трьома 8-контактними роз’ємами живлення. Потужність не найвища для подібного дизайну і карта виявилася не самою екологічною. Еталонні моделі rx 6900 xt вимагають живлення 300 вт, а при використанні чіпа navi 21 xtxh, як у випадку з цією картою, харчування може перевершувати і 350 вт.

У розгоні обіцяна тактова частота графічного процесора до 3 ггц. Залишилося тільки дізнатися, це стабільна частота або пікове короткострокове значення.

Ще була анонсована модель відеокарти merc 319»limited black». Тут тільки два 8-контактних роз’єми живлення, але розгін до 3 ггц теж обіцяний. Частота динамічного розгону становить 2495 мгц, на 30 мгц поступаючись zero wb. Продажі обох карт повинні початися найближчим часом.