Xiaomi оштрафували за неправдиву рекламу: звичайний рк екран видали за дисплей samsung amoled

1

Xiaomi любить той період перед офіційними анонсами, коли, як в передсвятковому настрої, можна засипати користувачів рекламними банерами, роликами і всілякою інформацією. Поки інші виробники до останнього зберігають інтригу, китайська компанія не вміє зберігати секрети і викладає все і відразу. Але й іноді рекламні кампанії можуть зіграти злий жарт.

Що сталося?

Нещодавно в китаї xiaomi отримала штраф, і це сталося через один з рекламних банерів на tmall. Він був присвячений redmi k30 5g, але на банері говорилося, що смартфон оснащений «дисплеєм samsung amoled». Хоча насправді у моделі рк-панель.

Схоже, виробник не хотів нікого ввести в оману, а просто зіграв людський фактор і чиясь помилка. Можливо, хтось переплутав характеристики redmi k30 5g і redmi k30 pro 5g, адже саме у останнього панель amoled, що поставляється samsung display.

Тим не менш, управлінням з нагляду за ринком уряду китаю було накладено штраф за порушення «закону китайської народної республіки про рекламу». Xiaomi оштрафували на символічні 20 000 ієн або близько 3100 доларів.

Gizmochina