З функцією big moments видача новин в пошуку google стане схожа на twitter

9

Соціальні медіа відіграють величезну роль у тому, де і як ми споживаємо новини. В даний час google news може бути дуже неефективним, коли мова йде про поточні, екстрені новинні події. Замість цього ми отримуємо свіжі новини з соцмереж, на зразок twitter, де хтось може просто дістати свій телефон і розповісти світу про те, що відбувається за лічені секунди. Google явно хоче наздогнати, тому компанія, як повідомляється, готує щось під назвою «big moments», що покликане може змінити те, як ми отримуємо новини в результатах пошуку або через додаток google news.

У чому проблема

Для того щоб зрозуміти, що хоче зробити google, спочатку потрібно зрозуміти проблему, яку вона хоче вирішити. Якщо ви клацнули на цю статтю зі своєї стрічки новин google, то, швидше за все, тому, що це не екстрена новинна подія. Швидше за все, ця стаття була розміщена поруч з іншими новинними матеріалами з інших видань, які, ймовірно, були опубліковані протягом декількох останніх годин. У тих випадках, коли ви побачите дійсно актуальну статтю, вона навряд чи буде виділятися з маси старих статей, якщо тільки про це не пишуть кілька великих видань.

У чому рішення

Big moments спробує дати уявлення про події, що відбуваються, надаючи більше актуального контексту, виділяючи в режимі реального часу найбільш авторитетні подробиці про конкретну подію, такі як статистика смертей і травм (ну звичайно, а що ж ще?), і оновлюючи їх у міру надходження нової інформації.

На відміну від поточної служби google news, яка повністю автоматизована, передбачається, що рішення про те, який саме «момент «потрібно вважати» великим», будуть живі редактори. Не факт, що можливість судити про важливість або неважливості якихось подій-це на користь, а не на шкоду ситуації в цілому. Шанси опинитися заручниками світогляду конкретного редактора точно не нульові.